2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Choroszcz
Dodane 04 kwietnia 2024

Samodzielny lakiernik

Lokalizacja

Choroszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Schody-Chudziński producent schodów w Choroszczy poszukuje pracowników na stanowisko: LAKIERNIK

ZADANIA

·        przygotowanie drewna i materiałów drewnopodobnych do lakierowania (szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja drewna itp.)

·        dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych

·        lakierowanie, bejcowanie, olejowanie, woskowanie elementów z drewna

·        kontrola jakości wykonanego wyrobu

WYMAGANIA

·        doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy lakierowaniu drewna i materiałów drewnopodobnych

·        umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych

·        wiedza z zakresu prac lakierniczych oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych

·        dokładność i precyzyjność

OFERUJEMY

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej firmie;

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia ;

- niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą;

- dofinansowanie do pakietu Multi-sport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

Lokalizacja

Choroszcz,

Podlaskie

Podlaskie, Choroszcz
ID: 489004502