Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 17 października 2021

Samodzielny Księgowy / Księgowa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Wymagane doświadczenie: tak

Opis

Firma handlowa PRO-INVEST działająca w branży importu i eksportu opakowań poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego księgowego.

OFERUJEMY:

·  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·  stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·  komfortowe warunki pracy w kilkuosobowej firmie,

·  miejsce pracy: Toruń Starówka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

·  księgowanie krajowych faktur zakupu towarów i usług oraz krajowych faktur sprzedaży

·  księgowanie dokumentów importowych i eksportowych w zakresie zakupu i sprzedaży

·  rozliczanie transakcji zakupu i sprzedaży w ramach WNT, WDT i transakcji łańcuchowych

·  księgowanie wyciągów bankowych, także walutowych

·  sporządzanie deklaracji i ewidencji JPK_VAT

·  rozliczanie dokumentów magazynowych

·  księgowanie list płac

·  prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych

·  uzgadnianie kont rozrachunkowych

·  naliczanie podatku dochodowego PIT

·  przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego

·  przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne, w szczególności dla banku kredytującego

·  znajomość Symfonia Finanse i Księgowość 50c (Sage) będzie dodatkowym atutem

Dodatkowo / alternatywnie

· naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców

·  naliczanie podatku dochodowego PIT pracowników, zleceniobiorców i sporządzanie rocznych pracowniczych informacji podatkowych

·  prowadzenie dokumentacji na potrzeby ZUS oraz rozliczanie ZUS u pracowników i zleceniobiorców

·  prowadzenie dokumentacji kadrowej

·  wprowadzanie przelewów bankowych

Znajomość branży nieruchomości, w tym wystawiania faktur i rozliczania mediów, opłat eksploatacyjnych, KOB - będzie dodatkowym atutem (wystawiono osobne ogłoszenie o pracę)

ID: 708238388

PRO-INVEST

Na OLX od kwiecień 2016
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?