1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 17 czerwca 2021

Samodzielna Księgowa/y do Biura Rachunkowego (do KH: Sp. z o.o.)

  • 5 000 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

TALENTED Księgowość to prężnie rozwijające się biuro rachunkowe, działające w Krakowie od 2013 roku. Współpracujemy z wieloma klientami z różnych branż - od małych firm informatycznych po duże spółki usługowo-handlowe - również z zagranicznym kapitałem.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/Y DO PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI (SP. Z O.O.)

Wymagania obowiązkowe:

  • doświadczenie w pracy w Biurze Rachunkowym na samodzielnym stanowisku z obsługą KH (min.2 lata)
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność komunikacji.

Wymagania mile widziane:

  • znajomość programu Comarch OPTIMA,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w pracy,
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • umiejętność rozliczania także kadr i płac.

Obowiązki na danych stanowisku:

  • samodzielne prowadzenie księgowości firm (głównie Sp. z o.o.),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT,CIT,VAT,JPK itp),
  • bezpośredni kontakt z Klientem (w tym raportowanie oraz doradzanie),
  • kontakt z Urzędami Skarbowymi, ZUS itp.,
  • nadzorowanie pracy Młodszych Księgowych,
  • nadzorowanie zgodności dokumentacji, procedur, ksiąg, raportów itp. z obowiązującymi przepisami prawa (ustawami).

Oferujemy:

  • umowę o pracę z elastycznym czasem pracy i możliwością pracy zdalnej w razie potrzeby,
  • pracę w młodym, ale profesjonalnym zespole, w przytulnym biurze niedaleko ronda Mogilskiego oraz w rodzinnej, luźnej atmosferze:)
  • możliwość rozwoju oraz poszerzania wiedzy (szkolenia, wewnętrzne "burze mózgów itp.)
  • pakiet medyczny LuxMed, ubezpieczenie grupowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia.

Więcej o nas na stronie: talented.pl

Jeżeli spełniasz Nasze wymagania i myślisz, że świetnie się odnajdziesz w Naszym zespole prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Pamiętaj o dopisaniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

User avatar

Magdalena

Na OLX od sierpień 2013

xxx xxx xxx

ID: 680440058