2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Węgrów
Dodane 24 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa/y

Wynagrodzenie

7 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Meblomaster zatrudni na stanowisko: Samodzielna Ksiegowa/y.

Miejsce pracy: Węgrów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych, WB, oraz ich weryfikacja pod względem rachunkowym, formalnym i podatkowym;

  • analiza, uzgadnianie i rozliczanie zapisów oraz sald kont księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych ze szczególnym uwzględnieniem kont rozrachunkowych, a także magazynów, produkcji i rozliczenia zakupu

  • kompletowanie dokumentacji inwentaryzacyjnej:

  • przygotowywanie raportów wewnętrznych;

  • przygotowywanie przelewów;

  • udział w uzgadnianiu podatków i opłat urzędowych;

  • udział w sporządzaniu JPK_VAT, VAT-UE oraz kalkulacji CIT;

  • udział w zamknięciu miesiąca, roku oraz w badaniu SF;

  • sporządzanie sprawozdań GUS, NBP;

  • prowadzenie rejestru środków trwałych, przeprowadzanie wycen i klasyfikacji;

  • inne zadania zlecone przez przełożonego nad Działem Księgowości;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, pokrewne);

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym  w firmie produkcyjnej co najmniej jeden rok;

  • chęć stałego poszerzania wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków

  • znajomość ustawy o rachunkowości  MSR / MSSF, oraz przepisów podatkowych (VAT, PIT, CIT);

  • mile widziany ukończony kurs samodzielnego księgowego;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, a szczególnie MS Excel;

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu IMPULS EVO

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy z pracownikami działu księgowego oraz działów współpracujących;

  • wysokie zdolności analityczne oraz dbałość o szczegóły;

  • wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania;

  • dokładność, rzetelność i sumienność;

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • mile widziane: uprawnienia biegłego rewidenta

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia

  • zdobywanie doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • realną możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 860593998