Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Tarnowo Podgórne
Dodane 07 września 2022

Samodzielna księgowa/ Samodzielny księgowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Agencja rekrutacyjna APV.EU dla swojego Klienta - firmy Arkema - francuskiej grupy, będącej liderem w branży, dostarczającej swoim klientom wysokiej jakości specjalistycznych produktów chemicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/-y

OPIS STANOWISKA:

  • Miesięczne rozliczenia podatku Vat-7 i Vat UE
  • Kwartalne przygotowywanie sprawozdań do GUS i NBP
  • Księgowanie faktur kosztowych i magazynowych kontrahentów polskich i zagranicznych
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych
  • Bieżąca analiza rozrachunków oraz ich wycena
  • Przygotowywanie przelewów krajowych i zagranicznych
  • Rozliczanie kosztów międzyokresowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: rachunkowość lub finanse)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów dot. WNT, IMPORT, WDT, EXPORT
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów księgowych w systemach ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Exact Software

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karty lunchowe
  • Pełne wdrożenie dla nowych pracowników
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko z możliwością poszerzania swoich kompetencji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID: 774159152

Kinga

Member Since lipiec 2020
Ostatnio online dziś o 13:47
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?