1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Wilda
Dodane 14 kwietnia 2021

Sales & CS Quality Lead

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

OLX Group to międzynarodowa firma, działająca w 40 krajach na świecie. W Polsce w swoim portfolio posiadamy największe serwisy ogłoszeniowe w kraju: OLX, Otomoto, Otodom i Fixly. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego wyjątkowego zespołu OTOMOTO, zajmując rolę: Sales & CS Quality Lead

Jakie czekają na Ciebie zadania?

  • Koordynowanie jakości pracy z klientem w zespołach: Telesprzedaży, Sprzedaży Bezpośredniej i Obsługi Klienta, w oparciu o istniejące standardy oraz strategię firmy
  • Bieżący monitoring poziomu jakości pracowników tych działów na podstawie narzędzi do pomiaru jakości, analizy wskaźników jakościowych, odsłuchów i wizyt w terenie
  • Weryfikacja standardów jakości pracy z klientem, proponowanie nowych procesów i sposobów mierzenia jakości w zespołach
  • Współpraca z firmami szkoleniowymi w zakresie dostarczanych narzędzi służących do mierzenia jakości w zespołach oraz stały monitoring ustaleń i organizacja nowych szkoleń
  • Rozwijanie umiejętności pracowników oraz podnoszenie jakości w zespołach poprzez indywidualny oraz grupowy trening
  • Stała współpraca z managerami i koordynatorami działów Sprzedaży oraz Obsługi Klienta, wspieranie w projektach i wszelkich kluczowych dla serwisu zmianach oraz audytach jakości

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Sprzedaży, Customer Service lub firmie szkoleniowej
  • Bardzo mile widziane będzie doświadczenie trenerskie - prowadzenie i przygotowywanie szkoleń
  • Prawa jazdy kat. B
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności komunikacyjnych
  • Biegłej znajomości programu Excel, a także zdolności analitycznych
  • Doświadczenia w pracy w stale zmieniającym się środowisku

Czego Ty możesz oczekiwać od nas?

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia podstawowego oraz premii
  • Bogatego pakietu benefitów (system kafeteryjny m.in. prywatna opieka medyczna, Multisport i wiele innych)
  • Twoja praca będzie mieć realny wpływ na biznes
  • Gwarantujemy umowę o pracę
  • Będziesz mieć dostęp do inicjatyw rozwojowych: nauka języka angielskiego, szkolenia, platforma e-learningowa
  • Oferujemy przyjazne środowisko pracy i partnerskie relacje
  • Mamy nowoczesne biuro w centrum Poznania!

Brzmi dobrze? Czekamy na Twoją aplikację! :)

ID: 665154001Zgłoś