2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Chartowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Rezydent Turystyczny w Bułgarii

Wynagrodzenie

4 600 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Kraj: PozostałeDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MENADA APARTMENTS

Firma Menada prowadzi działalność na terenie Bułgarii w obszarze turystyki, wynajmu i zarządzania nieruchomościami. Jesteśmy najstarszą firmą o tym profilu w Polsce.

Współpracujemy z partnerami z rynku bułgarskiego oraz ogólnoświatowego.

Jeżeli chcesz połączyć pracę z pobytem nad Morzem Czarnym, podnieść swoje kwalifikacje językowe, spotkać ludzi z całej Europy, skosztować szopskiej z pyrlenką w zakamarkach zabytkowego Neseberu to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Poznaj nas na www.menadabulgaria.pl

Miejsce pracy: Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Opis stanowiska:

  • Obsługa turystyczna gości z całego świata (język bułgarski lub język angielski komunikatywny)

  • Sprzedaż usług dodatkowych, premiowanych

  • Współpraca z zespołem w biurze

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Znajomość języka bułgarskiego będzie poważnym atutem

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

  • Mile widziane prawo jazdy

  • Umiejętności i kompetencje: zaangażowanie, praca indywidualna i w grupie, organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Przelot do i z Bułgarii

  • pracę sezonową (w okresie od 01.06 do 15.09) z możliwością przedłużenia do końca września

  • Pracę w wielojęzycznym zespole

  • Zakwaterowanie, komputer, telefon służbowy

  • Do dyspozycji w pracy: samochody służbowe, skutery, rowery

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedanych usług dodatkowych

  • Rozwojową pracę w ciekawym, wakacyjnym miejscu, w doświadczonej firmie

  • Materiały do pracy, szkolenia wewnętrzne, pracę w międzynarodowym towarzystwie, wśród ludzi z pasją

  • Wybór pracy w jednym z trzech działów: Front Office, Dział Rezydentów, Dział Rezerwacji

Jeżeli jesteś osobą otwartą, to ta propozycja może być dla Ciebie!

Po weryfikacji nadesłanych CV, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 743414882