Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Łódzkie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Łowicz
Dodane 09 października 2021

Restauracja FOOD FACTORY w Łowiczu zatrudni pracowników

  • 18,30 - 23 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łowicz, Łódzkie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

Opis

Restauracja FOOD FACTORY zatrudni: PRACOWNIKÓW .

Twoje zadania

• Przygotowywanie produktów zgodnie ze standardami i menu oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość

• Sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień

Poszukujemy osób zaangażowanych i pracowitych, które na dłużej chcieliby związać się z naszą firmą. Jeśli do nich należysz - miło Cię będzie widzieć na naszym pokładzie.

Oferujemy:

1. Umowa zlecenia lub umowa o pracę - wynagrodzenie od 18,30 zł/h do 23,00 zł/h brutto

2. Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb (możliwość dalszej nauki)

Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji FOOD FACTORY, ul.Kozia 11/15, 99-400 Łowicz.

ID: 708177814

Agnieszka

Na OLX od grudzień 2016

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?