2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Podkarpackie
  6. Hostessa, host - Dębica
Dodane 18 kwietnia 2024

Brand Master - Dębica - 29 - 50 zł brutto/h

Wynagrodzenie

29 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dębica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Szukasz dobrze płatnej pracy? Świetnie trafiłeś/aś!

Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master i zdobądź doświadczenie w sprzedaży.

Miejsce pracy: Dębica - sklepy detaliczne, lokalne eventy

Zadania na stanowisku:

  • sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta

  • budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku

  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów

  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu, e-papierosy, saszetki nikotynowe)

Poszukujemy osób, które:

  • są dyspozycyjne minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy)

  • nie boją się nowych wyzwań oraz doświadczeń

  • są uśmiechnięte, energiczne i łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

  • są pełnoletnie

  • posiadają prawo jazdy kat. B i własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów dojazdów)

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • wynagrodzenie - 29-50 zł brutto/h

  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty - 5 zł brutto/h

  • atrakcyjne bonusy uzależnione od wyników sprzedażowych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • elastyczne godziny pracy w ramach ustalonego harmonogramu tak abyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne zajęcia i obowiązki

  • profesjonalne szkolenie w zakresie prezentowanego produktu – wszystkiego Cię nauczymy

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • bardzo miłą atmosferę pracy oraz możliwości awansu w strukturach firmy

  • stałą opiekę i wsparcie koordynatora projektu

    CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który umożliwi nam kontakt z Tobą :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 685673709