1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Czerwonak

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 07, 2021

Remonty kontenerów - instalator, oddział Czerwonak

  • 4 800 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Czerwonak, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ogólnopolska firma WC SERWIS zatrudni na stanowisko instalatora, montera przy remontach kontenerów w oddziale w Czerwonaku.

Opis stanowiska:

  • bieżące naprawy kontenerów
  • montaż i naprawa instalacji elektrycznych i wodno kanalizacyjnych
  • przygotowanie kontenerów pod konkretne realizacje, projekty

Oczekujemy:

  • wiedzy technicznej w zakresie wykonywanych montaży
  • wiedzy technicznej i praktycznej z zakresu instalacji sanitarnych i elektrycznych
  • prawo jazdy min. kat. "B"
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełni ubruttowiona
  • stałe wynagrodzenie oraz premie za jakość wykonanej pracy i ewentualne nadgodziny w weekendy.
  • stałe zatrudnienie w miejscowym oddziale
  • terminowe wypłaty
  • możliwość rozwoju i dofinansowania do nowych kwalifikacji przez naszą firmę
  • możliwość uzyskania karty benefit
  • możliwość ubezpieczenia grupowego

ID: 647410268Zgłoś