1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Katowice
  7. Sekretariat, recepcja - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 07 maja 2021

Rejestratorka medyczna

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

STANOWISKO: REJESTRATORKA MEDYCZNA

MIEJSCE PRACY: KATOWICE, OS..BRYNÓW

OBOWIĄZKI: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę pacjentów, w tym:

• bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem

• obsługę w rejestracji i poczekalni

• przygotowywanie dokumentacji pacjentów

• obsługę systemów informatycznych –wprowadzanie danych

• zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz placówki

WYMAGANIA:

• wykształcenie: minimum średnie

• szybkie przyswajanie nowej wiedzy

• umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych

• dyspozycyjność i cierpliwość

• kandydat powinien odznaczać się wysoką kulturą osobistą

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

PRACODAWCA OFERUJE:

• ciekawą pracę w ambitnym zespole

• możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzenie kompetencji zawodowej

• przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę na podany adres e-mail do dnia 30.05.2021

Pracodawca skontaktuje się z wybranymi osobami w celu prowadzenia kolejnych etapów rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Gosia

Na OLX od marzec 2014

xxx xxx xxx

ID: 676372046