2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Praga-Południe
Dodane 18 kwietnia 2024

Rejestracja medyczna - pracownia rezonansu magnetycznego na Pradze Pd.

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Pracownia rezonansu magnetycznego MULTI MED przy Al. Stanów Zjednoczonych 51 w Warszawie, poszukuje osób do pracy w rejestracji medycznej.

Od kandydatów oczekujemy miłej aparycji, otwartości w kontaktach z ludźmi oraz umiejętności pracy w zespole. Konieczny wymóg - status studenta.

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Praca w wymiarze 7 godz./dziennie.

REJESTRATOR/KA - ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • rejestracja pacjenta

  • budowanie pozytywnych relacji z pacjentem

  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi

Wymagamy:

  • statusu studenta

  • wysokiej kultury osobistej

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • pracę od zaraz

  • pracę w młodym zespole

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • dodatkowo płatne weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV poprzez OLX.

W nadsyłanych zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli rekrutacyjnej.

Aplikacje przesłane bez nich nie będą rozpatrywane.

Klauzula rekrutacyjna:

Administrator danych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33.

W zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych związanych z procesem rekrutacji należy się kontaktować poprzez adres email  rodo[małpa]multimed.pl lub pisemnie pod adresem Administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych

Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych - Martę Oleksowicz, z którym można się skontaktować poprzez email:  rodo[małpa]multimed.pl

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

Pani/Pana dane osobowe w zakresie określonym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, natomiast w przypadku podania przez kandydata innych niewymaganych przepisami prawa danych osobowych, w tym danych do kontaktu, przetwarzanie ich odbywać się będzie na podstawie udzielonej zgody – na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO, która może zostać odwołana w dowolnym czasie, jednakże bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to odrębną zgodę (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO) - zamieszczając oświadczenie o wrażeniu zgody na udział w przyszłych rekrutacjach.

Zgoda taka może zostać odwołana w dowolnym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Jeżeli w przekazanych dokumentach zawarte są dane szczególne, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana odrębna zgoda wyrażona poprzez podpisane oświadczenia o wrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe również w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Odbiorca danych

Pani/Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. podmiotom dostarczającym obsługę informatyczną - przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami.

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez okres 12 miesięcy od momentu ich wprowadzenia przez Panią/Pana do systemu za pomocą formularza aplikacyjnego. Okres przetwarzania danych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. Po upływie tego okresu dane będą przetwarzane jedynie w czasie i w zakresie wynikającym z przepisów prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do:

- prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

- prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

- prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

- prawo do usunięcia danych osobowych;

- prawo do sprzeciwu przetwarzanych danych osobowych;

- prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się ze administratorem danych lub z Inspektorem ochrony danych poprzez email:  rodo[małpa]multimed.pl

Informacje o wymogu podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie określonym w przepisach prawa pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez  Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912604803