2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olkusz
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy/Doradca klienta

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Poszukujemy doświadczonego Doradcy Klienta, który będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów i oferowanie im naszych produktów.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi kontaktu

  • Prezentowanie naszych produktów i usług w sposób atrakcyjny i przekonujący

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich indywidualnych wymagań

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i utrzymywanie kontaktu z nimi

  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych i osiąganie wyznaczonych celów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania nowych klientów

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Samodzielność i zdolność do pracy w terenie

  • Pozytywne podejście i umiejętność budowania relacji z klientami

  • Rozwijanie wiedzy na temat naszych produktów i branży

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji i premii kwartalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

  • Samodzielność w działaniu i elastyczny czas pracy

  • Partnerską atmosferę i wsparcie ze strony menadżera/zespołu

  • Profesjonalne szkolenia do skutecznej pracy

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, z pasją do sprzedaży i umiesz budować trwałe relacje z klientami, zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu.

Prosimy o uwzględnienie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym aplikacją. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 813722079