Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Baniocha
Dodane 26 września 2022

Regionalny Kierownik Sprzedaży (usługa typu "Pan kanapka" dla biur)

  • 9 000 - 12 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Baniocha, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Samochód służbowy: Tak

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Branża: Inna

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

Opis

Dietly.pl - to największy w Polsce marketplace oferujący wybór blisko 500 cateringów dietetycznych w Polsce. Aktualnie liczymy 69 osób na pokładzie i zasuwamy jak rakieta, bo rok temu było nas 30 osób. Naszym głównym źródłem reve jest właśnie Dietly, ale na co dzień tworzymy m.in oprogramowanie typu SaaS dla producentów diet pudełkowych oraz masę dodatkowych usług B2B, a jeśli o tym mowa, to właśnie dlatego ruszamy z niniejszą rekrutacją.

Zadania:

  • Stworzenie i implementacja procesów sprzedażowych dla nowego produktu i lokalizacji
  • Zbudowanie zespołu sprzedawców oraz dalsze efektywnie zarządzanie, w tym rozliczanie osiągniętych wyników
  • Codzienna współpraca z działem akwizycji i logistyki
  • Raportowanie oraz rozwój produktu we współpracy z Zarządem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość branży “cateringu dla biur” (tzw. “pan kanapka”) - co najmniej 2 lata pracy, najlepiej również w roli kierownika
  • Doświadczenie na pozycji kierownika sprzedaży - co najmniej 1 rok
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. Książeczka sanepidowska)
  • Wysoka motywacja do realizacji celów, osiągania targetów i generalnie ponadprzeciętnego performance’u
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie na umowę B2B 9-12k netto (+VAT) w zależności od doświadczenia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • Niezbędne narzędzia do pracy: auto, laptop oraz telefon
  • Dofinansowanie do opieki medycznej  Luxmed oraz Karty Multisport, ubezpieczenie na życie czy program wsparcia pracowników (EAP)
  • Mega spoko kulturę organizacyjną w firmie, która przez ostatnie 3 lata rosła co roku 3x.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 782934523