1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wilanów
Dodane January 13, 2021

Referent ds. Usterek i Gwarancji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Referent w Dziale Usterek i Gwarancji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

·        Przyjmowanie zgłoszeń, analiza, koordynacja w zakresie ich usuwania;

·        Kontakt z Podwykonawcami / Klientami / Inwestorem, w celu obsługi zgłoszonych usterek;

·        Prowadzenie rejestru usterek;

·        Archiwizacja dokumentacji.

Oczekujemy:

·        Mile widziany student ostatnich lat studiów budowlanych lub ich absolwent;

·        Znajomości zagadnień technicznych;

·        Systematyczności oraz skrupulatności podczas weryfikacji usterek;

·        Dobrej komunikacji umożliwiającej samodzielną pracę z Klientami / Podwykonawcami;

·        Dyspozycyjności co najmniej 4 dni w tygodniu;

·        Praktycznej znajomości pakietu MS Office, AutoCAD;

·        Mile widziane: prawo jazdy kat. B.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Erbud S.A., poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.

ID: 651657137Zgłoś