1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rawicz
  7. Obsługa produkcji - Osiedle 350 Lecia Rawicza
Dodane 12 maja 2021

Referent ds. Rozliczeń Produkcyjnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rawicz, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dołącz do nas

i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową firmy,

poszukujemy osób/y na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Analiz Produkcyjnych w zakresie kontroli poprawności rejestracji systemowych na wszystkich obszarach produkcyjnych
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP
  • bieżąca analiza procesów, raportowanie i wyjaśnianie przyczyn powstawania błędów
  • wprowadzanie i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji produkcyjnej
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Jeśli:

  • posiadasz min. średnie wykształcenie
  • sprawnie poruszasz się w Excelu
  • praca z komputerem nie sprawia Ci problemów
  • masz analityczny umysł
  • jesteś dyspozycyjny, zmotywowany oraz chętny do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • cechuje Cię dokładność i rzetelność w wykonywanej pracy oraz dobra organizacja pracy
  • satysfakcjonuje Cię intensywna praca, w której dajesz z siebie wszystko

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet świadczeń pozapłacowych:
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • bezpłatna stołówka, karta Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • bony i paczki świąteczne
  • dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
User avatar

Tarczyński S.A

Na OLX od czerwiec 2015

xxx xxx xxx

ID: 672951668Zgłoś