1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wilanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane January 04, 2021

Referent ds. księgowości Erbud Shared Services

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej do naszej Spółki Erbud Shared Services poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Referent ds. księgowości Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków: • Wprowadzanie i weryfikacja dokumentów księgowych • Uzgadnianie kont księgowych • Księgowanie oraz archiwizacja dokumentacji finansowej • Przygotowanie danych do sprawozdań finansowych • Segregowanie i skanowanie dokumentów • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji wewnątrz organizacji • Wsparcie zespołu księgowości w bieżących pracach

Oczekujemy: • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe • Podstawowej wiedzy w zakresie rachunkowości • Bardzo dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel) • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Odpowiedzialności i samodzielności • Umiejętności pracy zespołowej • Dobrej organizacji pracy • Gotowości do rozpoczęcia pracy od 1 lutego 2021 r. Oferujemy: • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego, • Prywatną opiekę medyczną • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line, • Dofinansowanie do pakietów sportowych, • Ubezpieczenie na życie, • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: W związku z rozszerzeniem zakresu danych, jakie udostępniam w formularzu aplikacyjnym (względem art. 22 ust. 1 Kodeksu pracy oraz Rozporządzenia MPiPS), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ERBUD Shared Services Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jestem świadomy, iż ERBUD Shared Services Sp. z o.o. będzie mogła przetwarzać dodatkowe dane wyłącznie w razie uzyskania ode mnie dobrowolnej zgody.

ID: 646872053Zgłoś