1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 22 lipca 2021

Referent ds. księgowości

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lublin, Lubelskie

Opis

ACS Słuchmed Sp. z o.o.

oferuje pracę na stanowisku

Miejsce pracy: Lublin (lubelskie)

Swobodnie nawiązujesz kontakty?

Łatwo poruszasz się w obszarze rachunkowości i przepisów finansowo-podatkowych?

Umiesz pracować w zespole i jesteś osobą zorganizowaną?

CHętnie i sumiennie angażujesz się w pracę?

Masz wykształcenie średnie lub wyższe?

Entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy towarzyszą Ci każdego dnia?

Dążysz do rozwoju swoich kompetencji i poszerzania wiedzy?

Wygląda na to, że właśnie Ciebie szukamy!

Czym się zajmiesz?

  • odbieraniem i wstępną weryfikacją dokumentów - głównie sprzedażowych i kasowych
  • księgowaniem dokumentów kasowych
  • archiwizacją dokumentów
  • kontaktem telefonicznym i wsparciem dla pracowników z innych oddziałów firmy
  • bieżącym wsparciem w zadaniach pracowników działu finansowego

Czego oczekujemy?

  • wyksztalcenia średniego lub wyższego (również w trakcie nauki) - preferowane kierunki m.in. finanse i rachunkowość, ekonomia lub/i technikum ekonomiczne
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • mile widziana znajomość programów z grupy GT Insert (Subiekt, Rewizor)

Dla Ciebie:

  • umowa o pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8:00-16:00)
  • wsparcie merytoryczne w poznawaniu obowiązków
  • możliwość rozwoju swoich zainteresowań z zakresu księgowości
  • praca w centrum miasta
  • dostęp do portalu pracownika
  • pakiet medyczny PZU
  • ubezpieczenie grupowe
  • świetna atmosfera w pracy
  • program benefitów
  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

Zainteresowaliśmy Cię?

Prześlij CV - po prostu kliknij APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Na OLX od luty 2017
ID: 688624072