2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świętochłowice
Dodane 22 maja 2024

Referent ds. kadr

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie ewidencji i akt osobowych pracowników zatrudnionych

    w Spółce,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy oraz rozwiązaniem stosunku pracy, w tym wystawianie dokumentów związanych z przejściem pracowników na emeryturę lub rentę,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,  ewidencji urlopów pracowniczych ewidencji zwolnień lekarskich oraz innych niezbędnych rejestrów,

  • obsługa programu „PŁATNIK”, „MIESZCZANIN”,

  • sporządzanie bieżącej korespondencji.

WYMAGANIA

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • studia wyższe kierunkowe,

  • znajomość prawa pracy,

  • dobra znajomość MS Office,

  • dobra znajomość oprogramowania „PŁATNIK”, „MIESZCZANIN”,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność samodzielnej obsługi kadrowej,

  • wysokie zaangażowanie w realizację powierzonych zadań wykonywanych pod presją czasu.

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkowe benefity w postaci premii, uznaniowej oraz dodatków socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów drogą mailową lub bezpośrednio do siedziby spółki.

Wysłanie CV jest dobrowolne.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 920152354