1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Łódzkie
  6. Administracja - Łódź
  7. Administracja - Widzew
Dodane January 14, 2021

Referent ds. Administracyjnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w systemie zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów i wymogów prawa zamówień publicznych;
  • Dbałość o płynny i terminowy przepływ dokumentacji księgowej;
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego;
  • Wsparcie całego działu w bieżących sprawach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, karty pre-paid)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa zamówień publicznych;
  • Doświadczenie w pracy biurowej;
  • Dokładność i sumienność;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole.
ID: 650382170Zgłoś