1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Dolnośląskie
  6. Administracja - Polkowice

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 15, 2020

Referent ds. administracji

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Polkowice, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

TSR Poland sp. z o.o. zakład przerobu złomu do swojego oddziału w Polkowicach poszukuje referenta ds. administracji na zastępstwo.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z pracami administracyjnymi
  • znajomości pakietu Office (głównie word, excell)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu magazynowego
  • otwartość na zróżnicowane obowiązki, na dynamiczność pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy z osobami na rożnych szczeblach hierarchii jak również z petentami zewnętrznymi

Obowiązki

  • tworzenie zleceń transportowych, uzupełnianie danych BDO
  • ważenie dostaw i wystawianie dokumentacji związanej z przyjęciami i wysyłkami
  • wprowadzanie FV i dostaw do systemu
  • obsługa kasy gotówkowej
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów pomiędzy oddziałem, a centralą
  • inne prace administracyjne wynikające z potrzeb spółki

Oferujemy:

  • umowę o prace na czas określony w celach zastępstwa (min. 1,5 roku)
  • pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
ID: 634693155Zgłoś