2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 18 kwietnia 2024

Recepcjonistka w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IDEAL

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

IDEAL Beauty Clinic to butikowa Klinika Urody zlokalizowana na warszawskiej Woli (ul. Giełdowa 4)

W związku z dynamicznym rozwojem poszujemy osoby do obsługi recepcji i pierwszego kontaktu z Klientami Kliniki.

OBOWIĄZKI

  • obsługa systemu do zarządzania salonem

  • obsługa telefonu oraz skrzynki mailowej

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala

  • bliska współpraca z zespołem kosmetologów

  • dbanie o najwyższy poziom obsługi

  • sporządzanie raportów i dbanie o stan asortymentu (zakupy i zamówienia)

  • dbanie o ogólny porządek w salonie

Oczekujemy:

  • komunikatywności i otwartości

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania we wspólne budowanie marki Kliniki

  • kultury osobistej i punktualności

Zapewniamy:

  • Pracę w wyjątkowym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość korzystania z oferty kliniki na preferencyjnych warunkach

  • pakiet opieki medycznej

Praca w wymiarze 4-5h dziennie, z naciskiem na godziny popołudniowe (od godz. 14/15)

Mile widziana osoba studiująca i/lub znająca branżę Beauty.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

APLIKACJA: CV wraz ze zdjęciem w pliku pdf

W CV prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912605661