2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Toruń
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonistka/ta w Hotelu 4*

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy energicznej i odpowiedzialnej osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki/ty w naszym hotelu 4* ETER na toruńskiej starówce.

Szukamy kandydatów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w branży hotelarskiej i są zainteresowani pracą w dużej mierze na zmianach dziennych (8:00-20:00) i nocnych.

Obowiązki:

  • Obsługa gości hotelowych w trakcie zmiany,

  • Przyjmowanie rezerwacji, przygotowywanie faktur i rachunków,

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości,

  • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem hotelu.

Wymagania:

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego,

  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych,

  • Dyspozycyjność w nocy, weekendy i święta,

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Elastyczny grafik pracy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą na tym stanowisku, wyślij swoje CV i list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 820941966