2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Recepcjonistka /ta

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika stomatologiczna w Warszawie, poszukuje doświadczonej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji medycznej zgodna ze standardami firmy,
  • dbałość o wizerunek firmy,
  • dbałość o wygląd miejsca pracy,
  • inne.

Poszukujemy:

  • pogodnej, lubiącej pracę z ludźmi,
  • z wykształceniem średnim lub wyższym,
  • umiejącej pracować w zespole, często pod presją czasu, radzącej sobie z sytuacjami stresowymi,
  • ambitnej i dynamicznej,
  • posługującej się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i ugruntowanej firmie, dającej możliwość rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy.

Zapraszamy Panie i Panów do przesyłania CV ze zdjęciem na adres: boguslaw.kucicki(m)elektoralna.pl

z dopiskiem :

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 602822742