Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Szklarska Poręba
Dodane 09 sierpnia 2022

Recepcjonistka SPA w 5* hotelu w Szklarskiej Porębie z zakwaterowaniem

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szklarska Poręba, Dolnośląskie

  • Praca zmianowa

  • Rekrutacja online

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca w weekendy

Opis

Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments to nowoczesne obiekty, położone w centrum Szklarskiej Poręby. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 194 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner. W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka SPA

 Zakres obowiązków

  • Budowanie pozytywnego wizerunku SPA i hotelu,
  • Profesjonalna i życzliwa obsługa gości,
  • Umawianie gości na masaże i zabiegi,
  • Udzielanie informacji o ofercie SPA i dostępnych zabiegach,
  • Doradztwo i wsparcie przy doborze zabiegów i produktów kosmetycznych,
  • Aktywna współpraca z personelem SPA oraz innymi działami hotelu w celu zapewnienia gościom jak najlepszej opieki,
  • Wystawianie faktur, przyjmowanie płatności oraz przygotowywanie raportów sprzedażowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz prowadzenie akcji promocyjnych i programów lojalnościowych,
  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd SPA.

Oczekiwania

  • Nastawienie na jakość obsługi oraz budowania pozytywnych relacji z gośćmi,
  • Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do ludzi,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły.
  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze bezpośredniej oraz w pracach administracyjno-biurowych,
  • Znajomość branży kosmetycznej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
  • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
  • Zniżki do 50 % na zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris,
  • Zniżki do 50 % na pobyt w obiektach marki Górskie Resorty,
  • Zniżki do 50 % na korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

Benefity

  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Posiłki pracownicze,
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego w trakcie godzin pracy,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Parking dla pracowników,
  • Paczki świąteczne,
  • Świętowanie urodzin,
  • Spotkania integracyjne,
  • Inicjatywy dobroczynne.

Dołącz do naszego #platynowego zespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie. Jeśli interesują Cię też inne oferty pracy w hotelu zajrzyj na naszą stronę: rekrutacja.platinum-mountain.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie z zaznaczeniem jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany/a (kierownika czy zastępcy kierownika restauracji).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Silver Mountain Resort Sp. z o.o Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761224555