Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Wola
Dodane 13 stycznia 2022

Recepcjonistka - Recepcjonista centrum Warszawy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Firma Compass Group Poland, zapewniająca swoim klientom pakiet usług wspierających, poszukuje osobę na stanowisko

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: Warszawa, Rondo Daszyńskiego

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub 9.00-17.00

Opis stanowiska:

- witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

- odbieranie telefonów i poczty elektronicznej

- ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze

- wsparcie w organizacji i obsłudze spotkań i konferencji

- dbanie o wizerunek firmy: w szczególności estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych

- bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów i artykułów spożywczych i biurowych

- dbanie o serwis urządzeń biurowych: drukarki, kserokopiarki, ekspresy

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera i MS Office

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- wysoka kultura osobista

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy

- szkolenie wprowadzające

- zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

- najpierw umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- pakiet benefitów po okresie próbnym - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 729567359