Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Targówek
Dodane 14 października 2021

Recepcjonistka / recepcjonista

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Praca zmianowa

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Firma Compass Group Poland, zapewniająca swoim klientom pakiet usług wspierających, poszukuje osobę na stanowisko

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Zabraniecka 20

Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, 10:00-18:00

Opis stanowiska:

- obsługa biura

- koordynowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- przyjmowanie gości

- obsługa centrali telefonicznej i skrzynki mailowej

- zamawianie artykułów biurowych

- pomoc w organizowaniu spotkań

Wymagania:

- umiejętność obsługi komputera i MS Office

- dobra znajomość języka angielskiego

- wysoka kultura osobista

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- szkolenie wprowadzające

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

- najpierw umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- pakiet benefitów po okresie próbnym - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

- przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 690395307