1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Mikołajki
Dodane 19 kwietnia 2021

Recepcjonista/Recepcjonistka

  • 3 000 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Mikołajki, Warmińsko-mazurskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości,
  • Profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie gości,
  • Odbieranie telefonów, udzielanie informacji rozmówcom, sprzedaż usług hotelowych
  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji,
  • Prowadzenie rozliczeń gości hotelowych

Wymagania

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub obsłudze klienta mile widziane,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Wysoka kultura osobista, dobra prezencja,
  • Nastawienie na najlepszą jakość obsługi,
  • Naturalna otwartość i umiejętność wyszukiwania i rozwiązywania potrzeb gości,
  • Elastyczność, gotowość do pracy w systemie zmianowym 7 dni w tygodniu, także w święta
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji,
  • Znajomość branży HoReCa mile widziana.

Oferujemy

  • Zapewniamy zatrudnienie w gronie profesjonalistów i pasjonatów w bardzo dynamicznie rozwijającym się miejscu.
  • Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Piotr

Na OLX od kwiecień 2016

xxx xxx xxx

ID: 672575622Zgłoś