2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Mokotów
Igor Bahr
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonista/ka w 4* hotelu na Ursynowie

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Warsaw Plaza Hotel należy do Grupy Hotelowej CFI.

To czterogwiazdkowy hotel w południowej części stolicy, wyróżniający się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi stwarzającymi idealnie warunki do organizacji spotkań biznesowych, a także niezapomnianych imprez okolicznościowych.

Warsaw Plaza Hotel 4* poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Główne zadania:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie

• wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy

• odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku recepcjonisty w hotelu lub osoby z wykształceniem kierunkowym będzie dodatkowym atutem

• umiejętności sprzedażowe

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność

• dyspozycyjność, wysoka kultura osobista

• dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

• stabilną i odpowiedzialną pracę

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, o pracę

• pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym od sprzedaży

• możliwość rozwoju zawodowego

• przyjazną i partnerską atmosferę w pracy

• preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group .

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 676001159