1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Opolskie
  6. Obsługa hotelowa - Brzeg

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 10 lutego 2021

Recepcjonista (k/m)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Brzeg, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Hotel Browar Brzeg

Poszukuje Kandydatów na stanowisko recepcjonista /recepcjonistka.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie jak najlepszej obsługi gości hotelowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Do codziennych obowiązków będzie należało meldowanie i wymeldowywanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie płatności, udzielanie informacji gościom o usługach hotelowych, dokonywanie rezerwacji i reagowanie na bieżące potrzeby gości.

OPIS STANOWISKA:

Oferujemy:

  • pracę w 4* hotelu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • rodzaj pracy: Pełny etat

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, praca zmianowa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na jakość obsługi klienta
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • znajomość obsługi komputera

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem portalu internetowego lub bezpośrednio w recepcji Hotelu przy ulicy Wrocławskiej 5.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Art. 26 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Bethania Centrum Sp. z o.o,. z siedzibą w Brzegu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

ID: 657341683Zgłoś