Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Kielce
Dodane 21 października 2021

QUBUS HOTEL Kielce zatrudni Portiera - zlecenie lub umowa o pracę

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kielce, Świętokrzyskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Brak nudy zagwarantowany! Jeśli nie lubisz rutyny w pracy - pracuj z nami w Kielcach!

Czeka na Ciebie stanowisko: Portier

JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE:

  • podjęcie pracy na dłużej, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,
  • praca w zespole, który wzajemnie się wspiera,
  • różnorodne zadania,
  • miejsce pracy w centrum miasta,
  • odzież służbowa, o której pranie i prasowanie dba pracodawca…

U NAS TO ZNAJDZIESZ!

ZGŁOŚ SIĘ, A NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ(A):

  • pomocą Gościom w transporcie bagaży;
  • reagowaniem na bieżące potrzeby Gości;
  • współpracą z pracownikami recepcji w zakresie obsługi Gości;
  • przygotowaniem sal konferencyjnych na potrzeby organizowanych wydarzeń;
  • drobnymi pracami porządkowymi;
  • monitoringiem hotelu.

JEŚLI:

  • jesteś gotowy do pracy na zamianach nocnych, w godz. 19:00-07:00;
  • masz prawo jazdy kat. B i na co dzień prowadzisz samochód;
  • znasz język angielski przynajmniej w podstawowym zakresie;
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie;
  • jesteś osobą otwartą na kontakt z drugim człowiekiem;
  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą i umiesz zachować dyskrecję,
  • a dodatkowo możesz się pochwalić doświadczeniem w pracy związanej z bezpośrednią obsługą Gości (mile widziane)…

TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

Chcesz dowiedzieć się więcej, przyjść na spotkanie? Wyślij nam swoje CV, klikając w przycisk „Aplikuj teraz” – wypełniony formularz i Twoje CV trafią bezpośrednio do rekrutera!

Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości, którymi się kierujemy, można znaleźć na naszej stronie www.qubushotel.com

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 684039589