Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Puławy
Dodane 23 września 2022

Puławy - Szukamy konsultanta do salonu Orange

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Puławy, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

Opis

Poszukujemy handlowca do salonu telekomunikacyjnego w Puławach.

Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi
  • chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych
  • rozwój jest dla Ciebie ważny
  • angażujesz się w to co robisz i podejmujesz inicjatywę

Twoje zadania:

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • posprzedażna obsługa abonentów Sieci Orange

 Korzyści płynące z pracy w GTI :

  • stabilna praca wraz z umową o pracę
  • profesjonalne szkolenia i stały rozwój
  • korzystanie z najnowszych technologii
  • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia
  • udział w licznych konkursach sprzedażowych

Po więcej informacji dotyczących prowadzonych przez naszą firmę rekrutacji zapraszamy na stronę zakładki Kariera, która widnieje pod adresem: kariera.gti.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 778920689