Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 00:16

Psycholog / Terapeuta - Katowice

  • 60 - 65 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Katowice, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Rekrutacja online

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Praca w prywatnym gabinecie terapii psychologicznej, pod superwizją. Umowa zlecenie, docelowe wynagrodzenie wynosi 65 brutto za godzinę. Praca w dwa dni w tygodniu, po okresie próbnym więcej. Opłacamy wsparcie superwizyjne. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca obecnie 4 gabinety.

Zakres obowiązków:

•        prowadzenie terapii

•        uczestniczenie w superwizjach

•        prowadzenie spotkań online

Wymagania:

•         min. wykształcenie magisterskie psychologiczne

•         wysoka kultura osobista

•         umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, punktualność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej.

•         otwartość na doskonalenie warsztatu pracy

•         Co najmniej 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku (również w postaci stażu)

Miejsce pracy: Katowice centrum

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. 2018 r. poz. 1000."

ID: 767575814

Aleksandra

Member Since maj 2015
Ostatnio online dziś o 17:51
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?