2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 01 maja 2024

Przewoźnik Zewnętrzny B2B (kat. B) Media Expert- Gdańsk (auto firmowe)

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy:

   Przewoźnika Zewnętrznego – Dostawcy

Szukasz pracy, ale chcesz być „na swoim”? Załatwione!

Współpracuj z Media Expert mając własny biznes!

Zakres obowiązków:

  • realizacja dostaw sprzętu AGD, RTV do klientów indywidualnych

  • montaż/instalacja sprzętu

  • obsługa klienta

To oferujemy:

  • możliwość wypożyczenia auta wraz z kartą paliwową

  • gwarancję zleceń na dostawy

  • szkolenia wdrażające

  • stabilną i długoletnią współpracę w firmie o bardzo mocnej pozycji na rynku

  • pracę od poniedziałku do piątku, blisko domu

  • jasną i przejrzystą współpracę

  • wynagrodzenie zawsze na czas (faktury płacimy terminowo)

Oczekujemy:

  • prowadzenia działalności gospodarczej, lub chęć jej założenia

  • zdolności manualnych/umiejętności montażu sprzętu RTV/AGD

  • mile widziane uprawnienia gazowe i SEP do 1kV (jeśli ich nie posiadasz, to my pomożemy Ci je zdobyć)

  • odpowiedzialności, rzetelności i profesjonalizmu

  • wysokiej kultury osobistej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 914197518