2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Kujawsko-pomorskie
  5. Franczyza / Własna firma - Pikutkowo
Raben Logistics Polska
Dodane 22 kwietnia 2024

Przewoźnik - Pikutkowo / Włocławek

Lokalizacja

Pikutkowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałamy!

Twój zakres obowiązków:

  • Stała współpraca dotycząca dostaw i odbiorów bezpośrednich lokalnie oraz na terenie całego kraju;

  • Świadczenie usług zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami.

Nasze wymagania:

  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość jej założenia;

  • Wymagania taborowe: solówki z windą (izoterma, chłodnia), ciągniki siodłowe, całe zestawy (z chłodnią, izotermą).

To oferujemy:

  • Pracę w największej firmie transportowo-logistycznej w Polsce;

  • Stałą współpracę wraz z możliwościami rozwoju (poszerzanie działalności);

  • Atrakcyjne cenniki dostosowane indywidualnie do Przewoźnika z dodatkiem korekty paliwowej;

  • Terminowo regulowane płatności (możliwość faktoringu – przelew do 14. dnia miesiąca);

  • Przejrzysty system rozliczeń;

  • Stałe wsparcie dyspozytorów (m.in. planowanie dostaw/odbiorów, tras wahadłowych);

  • Karty flotowe umożliwiające zakup ON w sieci Lotos z rabatami oraz odroczonym terminem płatności;

  • Zwrot opłat drogowych poniesionych podczas wykonywania przewozów drogowych na zlecenie Raben Logistics Polska;

  • Organizacja zakupów flotowych (atrakcyjne oferty tylko dla Przewoźników Raben);

  • Nowoczesne urządzenia mobilne dla kierowców;

  • Darmowe karty do automatów kawowych we wszystkich oddziałach w Polsce;

  • Konkursy dla Kierowców;

  • Paczki świąteczne dla Przewoźników/Kierowców.

Co nas wyróżnia?

  • Jako MocarzeTras lubimy wyzwania i szukamy dobrych rozwiązań;

  • Możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji;

  • Cenimy sobie dobrą atmosferę;

  • Do drogi napędza nas pozytywna energia.

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pikutkowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Pikutkowo
ID: 835870949