Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Ursynów
Dodane 23 stycznia 2022

Przedszkole Szumi Szum zatrudni Pedagoga Specjalnego

  • 4 500 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Niepubliczne przedszkole integracyjne Szumi Szum znajduje się na Kabatach w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Pracujemy w oparciu o założenia pedagogiki leśnej i porozumienia bez przemocy. W krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie oraz uznanie lokalnej społeczności, jesteśmy placówką rozpoznawalną głównie dzięki naszemu profilowi na fb. Zachęcamy do poznania nas bliżej przed złożeniem aplikacji www.facebook.com/bliskieprzedszkole/

Stanowisko: Pedagog specjalny

Miejsce pracy: Warszawa, Kabaty

Region: Mazowieckie

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze pedagoga specjalnego do prowadzenia terapii i wspomagania dzieci orzeczeniowych w naszych placówkach na Kabatach. Praca w systemie zmianowym, 38h tygodniowo z dziećmi. Nauczyciele wraz z dziećmi przebywają w pobliskim lesie kabackim przez 2-3 godzinny dziennie niezależnie od pogody.

Wymagania:

*Posiadanie kwalifikacji pedagoga specjalnego

*doświadczenia w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych ze względu na zespół Aspergera /autyzm w tym prowadzenie terapii.

*znajomość głównych założeń NVC, rodzicielstwa bliskości, pedagogiki Marii Montessori, edukacji leśnej,

*chęć i umiejętność pracy w nurcie edukacji alternatywnej

* cierpliwość, komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 3500 netto. Stały rozwój zawodowy w tym możliwość awansu, szkolenia wewnętrzne i superwizje, możliwość sfinansowania wybranych szkoleń zewnętrznych, kartę sportową, pakiet medyczny Lux Med, ale przede wszystkim pracę w miłym koedukacyjnym zespole pedagogów różnej specjalności, ze stałym dostępem do kawy i czekolady :)

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę, która może odbyć się osobiście w jednej z naszych placówek lub on-line

Dlaczego prosimy o ocenę oferty?
ID: 614165091
User avatar

Dominika

Na OLX od marzec 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?