1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta / call center
  4. Obsługa klienta / call center - Lubelskie
  5. Obsługa klienta / call center - Lublin
Dodane Dzisiaj o 10:16 AM

Przedstawiciel MSP dla ING Bank Śląski SA w woj. lubelskim

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Lublin, Lubelskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Businessface Sp. z o.o. to zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w sektorze usług pośrednictwa finansowego i rekrutacji.

Współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Bankowy w Segmencie MŚP, gotowego budować dobre relacje z Klientami i Partnerami naterenie województwa lubelskiego.

Współpracując z nami zyskasz:

  •  Wynagrodzenie „pakiet na start” + wysokie prowizje.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Program szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Umowę o współpracę B2B.
  • Możliwość współpracy z jednym z najbardziej stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.

Twoje zadania:

  • Organizacja własnych spotkań biznesowych z przedsiębiorcami.
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej usługi dla firmy, np.: rachunek firmowy, terminal płatniczy, leasing, pożyczka, linia kredytowa.
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami i Partnerami.

Nasze oczekiwania:

  • Własna jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia.
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH :

Administratorem danych osobowych jest Businessface Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gwiaździsta 71. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod(małpa)businessface.com.pl

Cel i podstawa prawna oraz okres przetwarzania danych osobowych:

• rekrutacja na stanowisko, zgodnie z ogłoszeniem. Podstawą prawną przetwarzania danych, w zakresie danych niezbędnych do zatrudnienia jest przepis prawa, jakim jest Ustawa Kodeks Pracy. W zakresie danych dodatkowych, podanych w aplikacji, podstawą prawną jest dobrowolna zgoda osoby wyrażona poprzez dodanie oświadczenia zgody w przesłanych dokumentach lub poprzez jednoznaczne działanie polegające na złożeniu aplikacji w związku z ogłoszeniem. Przetwarzanie danych odbywać się będzie do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy.

Odbiorcy danych:

• upoważnieni pracownicy administratora danych,

• usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności podmioty takie, dostawcy usług IT, audytorzy zewnętrzni, - w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania zleconych usług.

Dobrowolność podania danych:

Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi uczestnictwo w rekrutacji.

Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

Przysługuje Pani/Panu prawo:

• dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, do ograniczenia przetwarzania danych lub ich usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”).

• wycofania udzielonej dobrowolnie zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano zanim zgoda została wycofana.

• do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.

• do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ID: 634501044Zgłoś