1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 13 kwietnia 2021

Przedstawiciel handlowy Wrocław

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

  • analiza otoczenia rynkowego i poszukiwanie szans sprzedażowych,
  • analizowanie działań konkurencji, analizy benchmarkingowe,
  • realizowanie planów / targetów sprzedażowych wyznaczonych przez Przełożonych,
  • pozyskiwanie nowych klientów w regionie, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,
  • wprowadzanie i nadzór nad aktualnością danych klienta w systemie CRM,
  • kalkulacja cen i przygotowywanie ofert w uzgodnieniu z innymi Działami Firmy,
  • przygotowywanie i kompletowanie pełnej dokumentacji w zakresie zamówień i umów zawieranych z klientami,
  • przygotowanie raportów z wynikami sprzedaży i raportowanie wyników do Regionalnych Dyrektorów ds. Sprzedaży,
  • przekazywanie niezbędnych informacji oraz współpraca z Project Managerami (Pion Techniczny) w zakresie zapewnienia skutecznego planowania i wykonania umów (zakresu, wymogów jakościowych, harmonogramu, sposobów rozliczania, itp.)
  • nadzorowanie sprzedażowej obsługi umów
  • monitorowanie sposobu i jakości realizacji umów w terenie we współpracy z Dyrektorem ds. Technicznych, Działem Realizacji Projektów i Napraw oraz ad hoc w przypadku zgłoszenia reklamacji przez klienta (z Biurem Obsługi Klienta)
  • realizowanie zleconych działań marketingowych zgodnie ze strategią marketingową w uzgodnieniu z Dyrektorem Sprzedaży Segmentu Klientów Tradycyjnych i Zespołem ds. marketingu i Zespołem ds. przetargów

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej
  • dobrej znajomości lokalnego rynku
  • wykształcenie min średnie - mile widziane branżowe
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktycznej znajomości Ms Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę: stała pensja + prowizja
  • pracę w młodym, wesołym i dynamicznym zespole
  • pracę w specyficznej branży ze stałym i niegasnącym popytem
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód
  • możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń

Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez Wc Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 666366007Zgłoś
User avatar

Barbara

xxx xxx xxx