1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 07:10

Przedstawiciel handlowy w branży zoologicznej

  • 6 000 - 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Przedstawiciel handlowy ( woj. podlaskie, lubelskie,mazowieckie )

Opis stanowiska:

• sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów karmy mokrej i suchej dla zwierząt

( kotów , psów),

• wizyty handlowe u klientów ( sklepy zoologiczne, lecznice weterynaryjne),

• aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów,

• rozwój dystrybucji produktów na powierzonym terenie.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku ( najlepiej w branży zoologicznej ),

• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

• prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

• narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,

• podstawowe wynagrodzeń + wysoki system prowizji ( po okresie próbnym),

• dodatki i benefity pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Zaloguj się lub załóż konto na OLX, aby skontaktować się z tym sprzedającym

Martyna

Na OLX od maj 2015

xxx xxx xxx

ID: 682290967