1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 22 czerwca 2021

Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczo-chemicznej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma RHS Spółka z o.o. zatrudni do pracy w hurtowni spożywczej w Częstochowie osobę na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Praca w terenie (woj. śląskie) - 1 dzień w tygodniu w hurtowni w Częstochowie.

Zadania: · Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i zadaniowych · Bezpośrednia obsługa stałych klientów na powierzonym terenie, · Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z odbiorcami, · Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. śląskiego, · Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Oczekiwania: · Umiejętności handlowe, · Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG · Komunikatywność, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na realizację celów, · Samodzielność, systematyczność i uczciwość, · Znajomość obsługi komputera, · Prawo jazdy kat. B Zapewniamy: · Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy · Samochód służbowy, · Telefon komórkowy, · Pracę w dużej Grupie dystrybucyjnej · Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kompetencji Aplikacje prosimy składać TYLKO za pośrednictwem serwisu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”. Informujemy, że Administratorem danych jest RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu przy ul. Warszawskiej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sekretariat

Na OLX od luty 2014
ID: 657333529