1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 15 czerwca 2021

Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczo-chemicznej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Częstochowa, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma RHS Spółka z o.o. zatrudni do pracy w hurtowni spożywczej w Częstochowie osobę na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Praca w terenie (woj. śląskie).

Zadania:

· Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i zadaniowych

· Bezpośrednia obsługa stałych klientów na powierzonym terenie,

· Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z odbiorcami,

· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie woj. śląskiego,

· Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

· Umiejętności handlowe,

· Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG

· Komunikatywność, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na realizację celów,

· Samodzielność, systematyczność i uczciwość,

· Znajomość obsługi komputera,

· Prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

· Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy

· Samochód służbowy,

· Telefon komórkowy,

· Pracę w dużej Grupie dystrybucyjnej

· Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kompetencji

Aplikacje prosimy składać TYLKO za pośrednictwem serwisu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest RHS Spółka z o.o. z siedzibą w Wieluniu przy ul. Warszawskiej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sekretariat

Na OLX od luty 2014
ID: 661800996