1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 21 lipca 2021

Przedstawiciel handlowy ( poligrafia ) - atrakcyjne warunki

  • 7 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wrocław, Dolnośląskie

Opis

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

• sprzedaż materiałów i urządzeń poligraficznych oraz systemów produkcyjnych i do zarządzania drukarnią,

• ofertowanie usług serwisowych.

Wymagania:

• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

• umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

• atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

• komputer, samochód i telefon służbowy,

• benefity: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, zniżki na bilety do teatru etc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ID: 683512571

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?