1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 27, 2020

Przedstawiciel handlowy/Opiekun klienta

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

Opis

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Przedstawiciel handlowy/Opiekun klienta. Jeśli czujesz się w handlu jak ryba w wodzie, i masz fantastyczny kontakt z Klientem to jest to oferta dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych dla produktu Gymme (Przedstawiciel Handlowy)
  • doradztwo w zakresie instalacji i obsługi produktu (Opiekun klienta)
  • obsługa social mediów
  • raportowanie aktywności sprzedażowej
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów poprzez social media
  • dobra znajomość branży fitness/trenigu personalnego/fizjoterapii (profil trenera personalnego jest plusem)
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • doskonała znajomość obsługi komputera w tym konferencje zdalne, obsługa Word i PowerPoint
  • znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Miejsce pracy: Wrocław

Praca będzię wykonywana głównie zdalnie (z możliwością wyjazdu do klienta na terenie Wrocławia)

Przewidywana data rozpoczęcia pracy: początek grudnia

Proszę o dołączenie klazuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez Gymme Sp. z o.o.

ID: 641906786Zgłoś