2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Brzeźno
rekrutacja.d2d
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Netia S.A.

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, a wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do naszego zespołu sprzedaży! Zrealizuj z nami swoje marzenia!

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, lub umowa agencyjna)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie prowizje i bonusy miesięczne - najwyższe zarobki w branży – Sky is the limit

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia do pracy - np. dostęp do floty samochodowej

  • Wszystko w Twoich rękach – Twoje zaangażowanie będzie wprost proporcjonalne do wynagrodzenia

Twój zakres obowiązków:

  • Prezentowanie oferty handlowej szytej na marę, dopasowanej do Klienta i jego potrzeb

  • Aktywne działanie w terenie i pozyskiwanie Klientów w systemie D2D

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych i osiąganie ustalonych celów

  • Monitorowanie działań konkurencji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 781394400