Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Konin
Dodane 29 września 2022

Przedstawiciel Handlowy INEA (K/M)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Konin, Wielkopolskie

  • Branża: Telekomunikacja

  • System wynagrodzeń: Tylko prowizja

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na szybki i stabilny Internet światłowodowy, Partner Biznesowy INEA - dostawca najszybszego internetu w Polsce, zaprasza do zespołu sprzedażowego.

Poznaj swoje zadania:

  • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klientów w formie Door2Door;
  • będziesz prezentował ofertę klientom i realizował plan sprzedaży;
  • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji;
  • aktywna sprzedaż usług światłowodowych INEA;
  • doradzanie i dopasowanie oferty INEA do potrzeb klientów;
  • prowadzenie rozmów/negocjacji handlowych z Klientami

Oferujemy:

  • bardzo korzystny system prowizyjny;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • pakiet szkoleń;
  • rozwój osobisty;
  • rozwój kompetencji miękkich;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania działań handlowych

Spełniasz poniższe ? Super, ślij CV!

  • jesteś osobą towarzyską i lubisz rozmawiać z ludźmi
  • jesteś gotowy na sukces finansowy, a tym samym realizację celów
  • zależy Ci na elastycznych godzinach pracy
  • masz prawo jazdy kategoria B

Forma współpracy: działalność gospodarcza lub umowa zlecenie

Teraz Twój ruch!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 761808392