Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 27 czerwca 2022

Przedstawiciel handlowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Samochód służbowy: Tak

Opis

Fabryka Materacy Janpol sp. z o. o. – polski producent materacy, łóżek, stelaży, poduszek i innych dodatków do wyposażenia sypialni. Od 30 lat funkcjonujemy na polskim i zagranicznym rynku meblowym oraz rynku HoReCa. Nasze materace znajdują się w największych salonach meblowych w kraju oraz wielu popularnych hotelach.

Zatrudnimy do naszego zespołu osobę na stanowisku Przedstawiciela Handlowego na terenie województw łódzkie, wielkopolskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, kujawsko - pomorskie

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klienta, doradztwo i pomoc, w tym częste wyjazdy do klientów, sprzedaż hurtowa i detaliczna,
  • Prezentacje produktów u klienta, szkolenia pracowników salonów meblowych powiązanych z Fabryką umowami handlowymi
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Przygotowanie ofert, negocjacje handlowe
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów,
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Wysoka kultura osobista, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

ID: 763770599

Patrycja

Member Since kwiecień 2022
Ostatnio online wczoraj o 05:58

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?