Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mysłowice
Dodane 15 września 2021

Przedstawiciel handlowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mysłowice, Śląskie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Samochód służbowy: tak

Opis

AGAPIT - lider technologii dla branży utrzymania czystości poszukuje osób, które dołączą do zespołu na stanowisko:

PRZEDSTAWICEL HANDLOWY

Miejsce pracy: województwo śląskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz bieżąca współpraca z klientem - ofertowanie, informacja o promocjach, nowościach w ofercie
  • Budowanie i rozwijanie kanałów dystrybucji
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń czyszczących i innych produktów z oferty firmy
  • Przeprowadzanie prezentacji, pokazów, oraz organizacja i koordynacja szkoleń produktowych u klientów
  • Wsparcie technologiczne w procesie aplikacji produktów na obiektach
  • Realizacja rocznych celów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (dział B2b), mile widziane w branży utrzymania czystości
  • Wykształcenie średnie, lub wyższe
  • Samodzielność w działaniu, samodyscyplina, zdolności organizacyjne
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość programu Comarch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z 25- letnim doświadczeniem w branży i ugruntowaną pozycją na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
  • Profesjonalne szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

ID: 700398690

AGAPIT Sp z o.o.

Na OLX od luty 2020
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?