1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kujawsko-pomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Włocławek

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 17 maja 2021

Przedstawiciel biznesowy dla ING Bank Śląski - Włocławek

  • 4 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Włocławek, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Businessface Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zakresie usług w branży finansowej.

Współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gotowego budować dobre relacje z Klientami i Partnerami na terenie Włocławka i okolic.

Współpracując z nami zyskasz:

  • Wynagrodzenie „pakiet na start” + wysokie prowizje.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Program szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Umowę o współpracę B2B.
  • Możliwość współpracy z jednym z najbardziej stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.

Twoje zadania:

  • Organizacja własnych spotkań biznesowych z przedsiębiorcami.
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej usługi dla firmy, np.: rachunek firmowy, terminal płatniczy, leasing, pożyczka, linia kredytowa.
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami i Partnerami.

Nasze oczekiwania:

  • Własna jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia.
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez przycisk APLIKUJ.

Rekrutacja Businessface

Na OLX od grudzień 2020

xxx xxx xxx

ID: 671906114