1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wołomin
Dodane 13 września 2021

Siedząca, prosta praca manualna - NOWA STAWKA!

  • 3 000 - 3 050 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wołomin, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: Wołomin ul. Łukasiewicza (mile widziane Panie)

Oferta skierowana jest do osób dyspozycyjnych od zaraz

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę agencyjną (płatne urlopy, zwolnienia lekarskie);

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym tj. 05:30-13:30, 14:00-22:00;

- terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;

- podstawa + kwartalne premie 450zł brutto + dodatki;

- wdrożenie w zakres obowiązków;

- spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;

- kartę Multisport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;

- opiekę konsultanta;

- przyjazną atmosferę w pracy.

Zakres obowiązków:

- montaż wiązek kablowych;

- proste prace manualne.

Wymagania:

- dyspozycyjność od zaraz w systemie dwuzmianowym;

- zdolności manualne;

- precyzja;

- chęci do pracy i zaangażowanie.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub o wysłanie sms o treści WOŁOMIN 519-301-108

Agencja Pracy Benett People cert nr 7055

ID: 689771535
User avatar

Benett People

Na OLX od lipiec 2014
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?