2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Lubelskie
  6. Hostessa, host - Lublin
Dodane 09 kwietnia 2024

Promotor marki OPPO

Wynagrodzenie

27,70 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

OPPO od ponad 10 lat jest wiodącym, globalnym producentem innowacyjnych smartfonów i nowoczesnych akcesoriów. Firma OPPO istnieje od 2004 roku i prowadzi działalność na terenie 40 krajów z ponad 400 000 punktami sprzedaży na całym świecie. Zatrudnia ponad 40 000 pracowników , a w swoich zasobach posiada:

- 9 inteligentnych Centrów Produkcyjnych,

- 6 Działów Badawczych,

- 4 Centra R&D oraz Global Design Center z siedzibą w Londynie.

Polski oddział marki OPPO powstał w 2018 roku pod nazwą OIP Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Obowiązki:

• Sprzedaż produktów marki OPPO w sieci sklepów Media Markt;

• Budowanie pozytywnego wizerunku marki OPPO;

• Dbanie o ekspozycję urządzeń na terenie sklepu;

• Konsultacje z klientami i doradzanie w zakupie sprzętu;

• Raportowanie wyników sprzedaży i aktywności promocyjnej do przełożonych.

Wymagania:

• Dyspozycyjność w weekendy ( piątek, sobota, niedziela handlowa), poniedziałek oraz w wybrane przez Ciebie dni tygodnia;

• Otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista;

• Zaangażowanie w realizację zadań;

• Pozytywne nastawienie i chęci rozwoju.

Oferujemy:

• Gwarantowana stawka godzinowa;

• Atrakcyjny i przejrzysty system premiowania uzależniony od wyników;

• Możliwość pogodzenia pracy z nauką – praca w weekendy i popołudniami;

• Szkolenia produktowe i sprzedażowe;

• Możliwość długofalowej współpracy;

• Dzielenie się naszym doświadczeniem i przekazanie wiedzy, dzięki której poczujesz się pewnie na powierzonym stanowisku;

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

• Wsparcie Przedstawicieli Regionalnych;

• Dodatkowe benefity za osiągnięte wyniki pracy.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910492025